VGTU Karjeros festivalis '13

2013 m. vasario 6 d.

Jeigu JŪS:

  • Norite prisistatyti geriausio techniškojo universiteto studentams
  • Siekiate užmegzti kontaktą su aktyviausiais, motyvuočiausiais VGTU studentais
  • Ieškote novatoriškų verslo sprendimų ir idėjų
  • Didinate įmonės matomumą ir žinomumą

Tuomet:
dalyvaukite VGTU Karjeros festivalyje`13 – motyvuoti ir siekiantys atlikti praktiką bei dirbti pagal specialybę studentai Jūsų laukia!


KOVO 18 DIENA
Atidarymas VGTU karjeros festivalį pradės energingas studentų sukurtas flashmob‘as bei diskusijų forumas, kurio metu sėkmingi įvairių sričių profesionalai dalinsis savo patirtimi.
Tapkite šio forumo pranešėju!


KOVO 19 – 28 DIENOS
Paskaitos ir praktiniai užsiėmimai Vieši seminarai, paskaitos stiprins motyvaciją tobulėti ir dirbti, tad kviečiame įmonių vadovus, sėkmingus verslininkus, aktyvius visuomenės veikėjus dalintis savo patirtimi, „sėkmės formulėmis“ su VGTU studentais ir absolventais.
Tapkite pranešėju arba praveskite paskaitą!
Simuliaciniai praktikos/darbo pokalbiai Simuliaciniai praktikos/ darbo pokalbiai padės studentams suprasti pokalbio struktūrą ir praktiškai išbandyti savo jėgas.
Praveskite praktikos/darbo pokalbį!


KOVO 28 DIENA
Karjeros Mugė Karjeros mugės metu studentai ir absolventai turės galimybę tiesiogiai bendrauti su įmonių atstovais, sužinoti įmonių keliamus reikalavimus jaunam specialistui, susirasti praktikos ar darbo vietas. Karjeros mugės metu prie kiekvienos įmonės veiks CV pašto dėžutės, o norinčių savo gyvenimo aprašymus papildyti nuotrauka lauks foto stendas.
Tapkite mugės dalyviu!
Protų mūšis Karjeros mugės metu įmonių atstovai, studentai ir dėstytojai galės burtis į komandas ir dalyvauti protų mūšyje. Suburkite savo įmonės komandą!
Uždarymas Renginio uždarymo metu neoficialioje aplinkoje, skambant gyvai muzikai, įmonių atstovai, studentai ir dėstytojai turės galimybę pasidalinti Karjeros festivalio įspūdžiais bei aptarti tolimesnius naudingo bendradarbiavimo žingsnius. Pasidalinkite savo įspūdžiais!


BALANDŽIO 2 – 30 DIENOS
Vizitai įmonėse Karjeros festivalio renginio metu užmegztus universiteto ir įmonių ryšius plės ir tolimesnį tarpusavio bendradarbiavimą skatins ekskursijų mėnuo. Jo metu visų specialybių studentams bus suteikta galimybė pažinti įmonę iš arčiau. Pakvieskite, ir pas jus atvyks labiausiai jūsų įmone susidomėję studentai ir absolventai!


Susidomėjote?
Prašome užpildyti renginio dalyvių pirminės registracijos anketą. Registracija vyksta iki kovo 1 dienos.

Daugiau informacijos - čia.

Atgal

Kas yra ePraktika?

Interneto sistema „ePraktika“ - tai šiuolaikiška lengvai suprantama erdvė, kurioje pateikiama informacija apie siūlomų atlikti praktikų vietas, nuorodas į praktikas siūlančias įmones, kolegijas ir universitetus, kurių studentai rengiasi atlikti praktiką...

Registracija