Pasidalink savo vizija trumpametražių filmų konkurse

2013 m. vasario 5 d.

Klausi savęs, kaip sukurti visuomenę, kurioje vyrautų darna? Šį kartą savo mintis perkelk į trumpametražį filmą. Visi pasaulio jaunuoliai yra kviečiami dalyvauti orginalių ir kūrybiškų filmų festivalyje PLURAL+, kuriame nagrinėjama migracija, įvairovė ir socialinė integracija.
Jei tau dar nesuėjo 25 metai, kurk filmus iki 5 minučių ir analizuok pagrindinius iššūkius, su kuriais susiduria jauni žmonės. Žvelk į migrantų integraciją, identitetą, įvairovę, žmonių teises tiek vietiniu, tiek tarptautiniu lygmeniu.
Tarptautinė komisija atrinks tris nugalėtojus kiekvienoje amžiaus grupėje (9 – 12, 13 – 17 ir 18 – 25). Visi jie laimės kelionę į Niujorką, kur jų darbai bus pristatyti PLURAL+ 2013 apdovanojimų ceremonijoje.
PLURAL+ palaiko jaunų žmonių nuomonės išraišką, suteikdami jiems galimybę savo filmus demonstruoti festivaliuose, konferencijose visame pasaulyje.
Savo darbus pateikti gali iki 2013 m. birželio 30 d.
Daugiau informacijos rasi čia.
Šaltinis: Eurodesk Lietuva.

Atgal

Kas yra ePraktika?

Interneto sistema „ePraktika“ - tai šiuolaikiška lengvai suprantama erdvė, kurioje pateikiama informacija apie siūlomų atlikti praktikų vietas, nuorodas į praktikas siūlančias įmones, kolegijas ir universitetus, kurių studentai rengiasi atlikti praktiką...

Registracija