DIRBTINIS INTELEKTAS GALI SUKURTI "NEREIKALINGŲJŲ KLASĘ"

2016 m. rugsėjo 1 d.

The Guardian rašo, kad dirbtinis intelektas gali sukurti „nereikalingųjų klasę“ – žmones, kuriuos samdyti bus per brangu, lyginant su robotais. Rašoma, kad kuo labiau dirbtinis intelektas darosi protingesnis, tuo daugiau žmonių bus išstumiama iš darbo rinkos.

Pakankamai plačiai žinomas anekdotas apie ateities gamyklas, kur bus reikalingas vienas žmogus ir šuo. Žmogaus funkcija bus šerti šunį, o šuns – apsaugoti įrengimus nuo žmogaus prisilietimo.

Dabar suteikiamas išsilavinimas, žmogui esant keturiasdešimties gali būti bevertis dėl sparčios technologijų pažangos. Todėl mieli studentai, perskaitykite straipsnį originalo kalba čia: https://www.theguardian.com/technology/2016/may/20/silicon-assassins-condemn-humans-life-useless-artificial-intelligence domėkitės technologijomis ir netapkite nereikalingųjų klasės atstovais.

Atgal

Kas yra ePraktika?

Interneto sistema „ePraktika“ - tai šiuolaikiška lengvai suprantama erdvė, kurioje pateikiama informacija apie siūlomų atlikti praktikų vietas, nuorodas į praktikas siūlančias įmones, kolegijas ir universitetus, kurių studentai rengiasi atlikti praktiką...

Registracija